KSS: Komunizmus je dôsledkom úpadku kultúry a etiky!

Autor: Ľuboš Konečný | 21.1.2006 o 16:09 | (upravené 28.3.2014 o 2:30) Karma článku: 6,68 | Prečítané:  1907x

Dočkali sme sa! V KSS na to konečne prišli! Trvalo to síce dlho, ale to im treba odpustiť. Nie každý má dar rýchlej mysle.

Táto šokujúca správa vyplýva z rozhovoru s Karolom Ondriašom, podpredsedom onej strany. No a keď to tvrdí člen vedenia Strany, tak na tom dozaista niečo bude.

 

Rozhovor bol zo začiatku trošku nudný, ale pre ten záver sa to oplatilo dočítať. Posledná položená otázka sa týkala extrémizmu. A bum! Táto odpoveď. Pán (či radšej súdruh?) poslanec Ondriaš veľmi múdro povedal, čo je príčinou extrémizmu – „...úpadok kultúry a etiky...“ Súhlasím (to je mimochodom moja premiéra – súhlasiť so súdruhom Ondriašom – reprízy sa zrejme nedočkám...). No a keď použijeme trošku dedukcie, dostáva sa nám výpovede, o akej sa nám ani nesnívalo. Veď si to rozoberme. Extrémizmus je dôsledkom úpadku kultúry a etiky. Komunizmus je extrémistickou ideológiou. Komunizmus je dôsledkom úpadku kultúry a etiky. Dedukcia nikdy neklame....

 

Ale to nie je koniec! KSS neostalo iba pri odsúdení spomínanej ideológie. Oni zašli ešte ďalej (teraz si asi kladiete otázku či sa to dá...zjavne áno!). Nepamätám sa presne, ale zdá sa mi, že onú šokujúcu informáciu som počul z úst súdružky učiteľky (momentálne poslankyne) Dagmar Bóllovej. Tá veľmi ostro kritizovala pána ministra Fronca za to, že ministerstvo školstva dáva peniaze mládežníckym organizáciam, ktoré javia známky extrémizmu. No a tu nám opäť pomôže logika. Takže ideme. Dávať peniaze extrémistickým mládežníckym organizáciam je odsúdeniahodné, čiže jednoducho zlé. Dávať peniaze extrémistom je zlé. KSS sú extrémistickou organizáciou (pozri vyššie uvedenú dedukcia). Dávať peniaze KSS je zlé.

 

Veril som, že aj KSS má schopnosť sebareflexie, sebairónie a sebakritiky. No ale toľkej? Veď také množstvo správ tohto razenia by položilo aj vola! Tak čo máme robiť my?

 

Snáď len dúfať, že si to všetko uvedomí aj slovenské „voličstvo“, a pošle túto chamraď tam, kam patrí. Na smetisko dejín.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Čo všetko dokáže za týždeň Andrej Danko (píše Samo Marec)

Parlament je ako Fekišovce, len horší.

Píše Martin Kugla

Matovič hrá užitočného idiota oligarchiátu

Namiesto boja proti mafii Matovič máva ideologickou zástavou.


Už ste čítali?